piątek, 8 kwietnia 2016

Nowoczesne ogrodzenie Winylowe odporne na wszelką zimę.Zimowa pora jest szczególnie ciężkim czasem dla ogrodzenia plastykowe na plot i bramkę ogrodzeniowa, zwłaszcza jeżeli jest snieżna. Długookresowe opady śniegu, zawieruchy, zamiecie a także mrozy rodem z Syberii przetrwają wyłącznie najmocniejsi. Do jednych z mocniejszych sztachet przynależą panele ogrodzeniowe ocynkowane. To cynk sprawia, iż te ogrodzenie przetrzyma sporo lat.

Panele ogrodzeniowe mają gwarancje wytrzymałości. Z racji wykorzystania uprzednio wspomnianego procesu ocynkowania, polegającego na kąpieli modułów ze stali w ciekłym Zn o temp. 440-460 stopni Celsjusza. Wówczas na powierzchni stali występuje proces dyfuzji. Stal i cynk komponują wspólną powłokę stopowa, na jakiej odkłada się jeszcze warstwa czystego cynku. Warstwa stopowa sprawia, iż warstwa cynku jest nieodłącznie zespolona ze stalowym podłożem, zaś panel ogrodzeniowy wytrzymały jest na rdze.

Ocynkowywane przęsło na nowoczesne sztachety można także elektrostatycznie malować, co nadaje mu bardziej estetyczny wygląd.
Najbardziej trwale lakiery proszkowe w mnogiej kolorystyce z gamy RAL ponadto powiększają odporność ploty PVC na plot i bramę ogrodzeniowa
panelowego na rdzewienie. Farby proszkowe są w pełni bezpieczne dla ludzi oraz otoczenia. W procesie malowania

ogrodzenia z PCV na plot i bramę ogrodzeniowa nie używa się żadnych szkodliwych rozpuszczalników, natomiast w końcowym procesie twardnienia warstwy nie występuje wydzielanie toksycznych związków do atmosfery.
Wybierając panele ogrodzeniowe ocynkowane jesteśmy wiec nie tylko eko, wykazujemy się także pragmatyzmem. Wysokiej jakości panel ogrodzeniowy nie ulegnie korozji, nie zmieni kształtu, nie rozsadzi się, zaś jego barwa nie zmienia się i będzie cieszył nasze oczy przez długie, długie lata.

���������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz